Kapanış ‘19

20-22 Aralık tarihlerinde Geleneksel Sezon Kapanışımızı Eskişehir’de yaptık!
 
Eskişehir orada yaşayanların şehirlerine bağlılığı ile bilinen, turistik ve kültürel amaçlı da son yıllarda popüler hale gelmiş, Türkiye’nin en güzel şehirlerinden birisidir. Eskişehir; müzeleri, parkları, lezzetli yemekleri, tarihi yerleri ile tarihin birçok zamanına ev sahipliği yapmış köklü bir şehrimizdir.
Eskişehir’de  Modern Müze, Balmumu Heykeller Müzesi, Odunpazarı Modern Müzesi ve Odunpazarı sokaklarında gezinti yapılmış(Kurşunlu Camii ve Külliyesi, Atlıhan Çarşısı), ertesi gün ülkemizin en başarılı iş adamlarından birisi olan Sn. Hasan Yılmaz bizlerle iş ve hayata dair tecrübelerini paylaşmış ve öğleden sonra  Sazova mevkiinde Bilim Kültür ve Sanat Parkı, Santa Maria isimli kalyon gemisi, Su altı müzesi ve Masal Şatosu gezisi yapılmış ve akşamına GAGA restaurant’ta gala yemeği düzenlenmiştir.
 
Sn. Hasan Yılmaz kimdir?
 
1957 yılında Ankara’da doğan Sn. Hasan Yılmaz; TED Ankara Koleji, ardından ODTÜ Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun olup profesyonel iş hayatına başlamıştır. Unilever Türkiye CEO’luğu, Pepsi-Co/Frito Lay organizasyonuna bağlı Uzay Gıda’nın Yönetim Kurulu Başkanlığı ve CEO’luğu gibi çok sayıda üst düzey pozisyonlarda görev almıştır. 2000 yılından itibaren aktif iş hayatının yanı sıra;  KOÇ Üniversitesi’nde MBA ve EMBA öğrencilerine “Strateji ve Liderlik”, “Rekabetçi İş Stratejileri” konularında dersler vermiş ve 2002 yılında Koç Holding Gıda, Perakende ve Turizm Başkanlığı görevini yürütmüştür. 2010 -2012 yılları arasında Hürriyet Gazetesi CEO- İcra Kurulu Başkanı olarak görev yapmıştır. Son olarak 2013 – 2015 yılları arasında Fenerbahçe Spor Kulübünün CEO’su olarak görev yaparak; 9 spor dalı, 8 şirket ve 3000’den fazla çalışan ve sporcunun yönetimini üstlenmiştir.
İcra kurulunda olduğu görev ve sorumlulukları dışında 2008 yılından bugüne; Mudo A.Ş’de Danışma Kurulu Üyeliği, 2015 yılından bu yana Netlog Logistics Group Kurul Üyesi ve 2018 yılından itibaren Bleckmann Logistics B.V.’de Kurul Üyeliğine devam etmektedir.