Hakkımızda

Hakkımızda

haluk önen

Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Önen

Müşterilerimiz ile ilişkilerimizi yıllar boyunca sürdürerek büyük başarılara imza atmamızın ardında, detaya gösterdiğimiz özen, uzmanlık ve yüksek kaliteli üretim tesislerimiz ile bir araya gelen tutkumuz yatıyor. Tarladan sofranıza kadar, standartları belirlemeye ve yaptığımız her işte mükemmel hizmet sunmaya devam edeceğiz. Türkiye’de gıda sektörünün en büyük ve güvenilir firmaları arasında yer alan Euro Gıda; çok çeşitli turşu, konserve ve gurme soslardan oluşan bir ürün portföyüne sahiptir. Kendi markaları ile tüketiciye seslenirken, B2B kanadında Türkiye ve Avrupa’nın birçok büyük markası için fason üretim yapmaktadır.

Ege Bölgesi'nde İzmir’de stratejik bir lokasyonda bulunan Euro Gıda üretim tesislerinde, sebze tarlalarına yakın olmanın sağladığı avantajdan yararlanılmakta, ziraat mühendislerinin gözetimi altında üretilen sebzeleri tazeliklerini kaybetmeden fabrikaya ulaştırıp en son teknolojiyle 24 saat içinde işlemektedir.

Türkiye’de sektörün en büyük fabrikasına sahip olan Euro Gıda, Avrupa’da ise ilk 5'te yer almaktadır. Euro Gıda üretiminin %70’ini ihraç etmektedir.

Müşterilerimiz ile ilişkilerimizi yıllar boyunca sürdürerek büyük başarılara imza atmamızın ardında, detaya gösterdiğimiz özen, uzmanlık ve yüksek kaliteli üretim tesislerimiz ile bir araya gelen tutkumuz yatıyor. Tarladan sofranıza kadar, standartları belirlemeye ve yaptığımız her işte mükemmel hizmet sunmaya devam edeceğiz.